Remis faworytów
(16.11.2014) Remis w meczu na szczycie. Główni pretendenci do awansu do Ekstraklasy podzielili się dzisiaj punktami. Wynikiem 1:1 zakończyło się spotkanie Termaliki Nieciecza z Zagłębiem Lubin. Miedziowi prowadzenie zdobyli już w 4 minucie po golu Arkadiusza Woźniaka. Wyrównanie gospodarzom dał zaraz po przerwie Mateusz Kupczak. Niestety czerwoną kartką ukarany został Sebastian Bonecki.

Termalica Bruk-Bet: 12. Sebastian Nowak - 8. Patryk Fryc, 5. Jakub Czerwiński, 3. Bartosz Kopacz, 27. Dariusz Jarecki (88, 14. Jakub Wróbel) - 29. Mateusz Janeczko (80, 6. Dawid Kamiński), 19. Krzysztof Kaczmarczyk, 25. Mateusz Kupczak, 17. Dalibor Pleva, 21. Emil Drozdowicz - 16. Adrian Paluchowski (64, 18. Peter Maslo).

Zagłębie: 12. Konrad Forenc - 24. Jakub Tosik, 20. Jarosław Kubicki, 33. Ľubomír Guldan, 22. Paweł Oleksy - 6. Aleksander Kwiek (46, 14. Miłosz Przybecki), 8. Sebastian Bonecki, 28. Łukasz Piątek, 9. Arkadiusz Woźniak (81, 5. Jarosław Jach), 3. Đorđe Čotra (86, 17. Adrian Rakowski) - 26. Krzysztof Piątek.

Info: 90minut.pl