0
2
0

Opis meczu:

Lubinianie festiwal strzelecki rozpoczęli w 35 minucie, kiedy to Grzegorz Niciński przechwycił piłkę wybijaną przez Fonfarę i mając przed sobą tylko Klyttę strzelił płasko po ziemi obok zdezorientowanego bramkarza Gieksy. Po niespełna pięciu minutach było już 2-0. prawą stroną przedarł się Paweł Strąk po czym dośrodkował do wbiegającego w pole karne Łobodzińskiego a ten strzałem z dwunastu metrów nie dał najmniejszych szans na skuteczną interwencję bramkarzowi gości.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Lubinianie grali z olbrzymim rozmachem a grający na lewym skrzydle, powracający po kontuzji, Dawid Kalousek co chwilę inicjował akcje po których jego koledzy znajdowali się w bardzo dogodnych sytuacjach strzeleckich.. Czech imponował niesamowitą dynamiką i niespożytym zapasem sił i to właśnie on był bez wątpienia "motorem napędowym" Zagłębia.

Niespełna 120 sekund po rozpoczęciu drugiej części meczu Zagłębie prowadziło już 3-0. Po samodzielnej akcji lewą stroną boiska Kalousek wycofał piłkę na szesnasty metr do Nicińskiego, po strzale, którego piłka trafiła w Fonfarę, co zupełnie zmyliło interweniującego Klyttę. W 51 minucie gospodarze prowadzili już 4-0 a w 62 Grzegorz Niciński strzelając swoją trzecią bramkę w meczu wyprowadził swój zespół na prowadzenie 5-0. Wcześniej na listę strzelców wpisał się Grzegorz Jackiewicz, który wykorzystał dośrodkowanie Łobodzińskiego i strzałem głową umieścił piłkę w bramce.

W 55 minucie na boisku pojawił się Łukasz Piszczek, który zmienił Mierzejewskiego. Dla dziewiętnastoletniego napastnika był to nie tylko debiut w barwach Zagłębia, ale także w ekstraklasie. Jak się później okazał debiut wypadł bardzo okazale. Młody napastnik najpierw wypracował bramkę Łobodzińskiemu po strzale, którego w 69 minucie Klytta po raz szósty musiał wyjmować piłkę z siatki.

Wynik meczu lubinianie ustalili już w doliczonym czasie gry. W 92 minucie Łobodziński zrewanżował się Pyszczkowi asystą, po której młody napastnik zdobył swoją pierwszą bramkę w ekstraklasie.

(16.10.2004) - fredi (62.87.217.55): barvo i oby tak dalej
(16.10.2004) - Juda (81.168.173.110): BRAVO!!ZAGLEBIE!!!7:0!!!!JEEEE!!O BY TAK DALEJ!!!! 1 2 3 4 5 6 7!!!!MAŁO!!!!
(16.10.2004) - Tupek (62.87.209.36): Brawo! Świetna gra i oby tak dalej!
(16.10.2004) - ona 16 spragniona sexu (83.27.108.210): grzegorz na krola strzelcow
(16.10.2004) - RaFiX (62.87.215.185): JAZDA JAZDA zajebiscie i oby tak dalej i puchar UEFA czeka na nas :P
A dlaczego i by nie?

P.S Kalousek jest ZAJEBISTY!!
(16.10.2004) - michalind (83.27.33.27): /\
||| Fajny nick :P ZAGŁĘBIE LUBIN! Zmokłem ale warto było!
kto wygra mecz?
ZAGŁĘBIE!
fajnie to wygladalo :P my krzyczymy "KTO?" a mlyn po 5 sekundach "ZAGŁĘBIE!" :P
(16.10.2004) - ja (83.16.132.10): Ej ludzie czemu glosujecie na nitke jak Łobodzinski byl od niego dzisiaj 3 razy lepszy!!!???:)pozdro!
(16.10.2004) - CINEK (81.168.162.22): KALOUSEK JEST THE BEST-jeszcze tylko Iwańskiego ze Szczakowianki na wiosne ściągnąc!!!!!
(16.10.2004) - Kocham ten klub (80.51.250.190): Gratuluje Zaglebiu jestescie wielcy. Teraz Płock w pył ale predzej amice.
(17.10.2004) - elo (80.51.250.190): spragniona sexu podaj swoje namiary hehehe. Moderator sprubuj tylko tego nie zamiescic hehe
(17.10.2004) - maslak (81.168.169.180): no i pokazali klase po meczu z wislą...i to nawet lepszy wynik, bo my przynajmniej honorowe mielismy.......i tylko zaluje ze mnie nie bylo11!!!!!(
(17.10.2004) - mosqit (217.99.38.69): czekamy w katowicach GKS i tak jest najlepszy
(17.10.2004) - Greg (80.51.250.98): ...szkoda mi tylko bramkarza GKS-u...obrone to mial do dupy..!!pozdro
(17.10.2004) - xxx (217.30.139.11): Spragniona seksu numer gg zamiesc tutaj to sie odezwe :D
(18.10.2004) - olo (213.77.20.131): GDZIE JEST TEN DACH DLA KIBICÓW
WSZYSCY BARDZO PRZEMOKLIŚMY OPRÓCZ WIPÓW BYLI W LOŻY TAM NIE LEJE.

ALE BYŁO WARTO 7:0 REWELACJA
(18.10.2004) - as (83.27.125.85): na kazdym meczu moge Tak moknac pod jednym warumkiem ze ZAGLEBIE KAZDY MECZ WYGRA PRZYNAJMNIEJ 3:0
(18.10.2004) - hehe (80.51.250.190): 7 do zera Zaglebie zegna frajera. 2 liga 2 liga gks hehe pozdro dla kibicow Odry opole Zawiszy Arki oraz Ruchu chorzow
(21.10.2004) - marrex (81.168.171.91): Nie zebym się czepiał, ale przy stanie 4-0 nie mozna wyprowadzić druzyny na prowadzenie, no i na koncu tekstu pojawił się Pyszczek... :) Pozdrawiam
(23.10.2004) - szydlo (62.87.214.221): mam pytanie do autora tekstu:P kto to jest GRZEGORZ JACKIEWICZ??:P ja myslalem ze on ma na imie DARIUSZ:P:P:P:D:D
(24.10.2004) - kaczor (81.190.129.230): oczywiście Dariusz Jackiewicz wychowanek Sokoła Ostróda. Pozdrowienia z Ostródy.