3
0
0

Opis meczu:

Zgodnie z oczekiwaniami piłkarze Zagłębia wygrali w Królewskiej Woli z tamtejszym Gawinem 2:1. Oba gole dla lubinian były dziełem Zbigniewa Murdzy. Trafienie dla gospodarzy padło po samobójczym trafieniu Kalouska, który starając się przeciąć dośrodkowanie Wolnego, przypadkowo umieścił ją w bramce Szmatuły.

Samo spotkanie nie było porywającym widowiskiem. Gospodarze od pierwszych minut umiejętnie murowali dostęp do własnej bramki, z czym piłkarze Zagłębia zupełnie nie potrafili sobie poradzić. Co prawda lubinianie stworzyli sobie w tej odsłonie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, ale niestety żadnej z nich nie potrafili wykorzystać.

Po zmianie stron piłkarze Zagłębia zaprezentowali się zdecydowanie lepiej. Dzięki ofensywnej grze miejscowych, lubinianie mieli więcej swobody pod bramką Gruszki, który dwoił się i troił powstrzymując kolejne ataki przyjezdnych.

Pierwsza bramka dla Zagłębia padła w 68 minucie, kiedy to Murdza wykorzystał precyzyjne podanie Nicińskiego i przy biernej postawie defensorów Gawina, umieścił piłkę w siatce. Drugie trafienie lubinianie zaliczyli 7 minut później, a jego autorem ponownie był Zbigniew Murdza. Tym razem otrzymał bardzo dobre podanie od Dariusza Jackiewicza, po którym pozostało mu tylko dopełnić formalności i skierować piłkę do siatki.

Bramka dla gospodarzy była dziełem przypadku. Z boku w pole karne zacentrował wprowadzony po przerwie Wolny i zapewne nic z dośrodkowania by nie wyszło, gdyby nie interwencja Kalouska, który wpakował piłkę do własnej bramki.

Piłkarz meczu

42 głosów

Wasze komentarze:
(3.08.2004) - razzia (62.87.159.203): to fajnie ze wiemy kto strzelil bramki;]
(3.08.2004) - kuki83 (80.51.250.98): a CRAKOVIA 2:1 dostala z jakims czwarto ligowym klubem i podziekowala w PP :) dziwne mi sie to wydaje ze w lidze potrafili nas rozwalic 5:2 a tu przegrali 2:1 i to z byle kim!!! ZAWSZE ZAGŁĘBIE BYŁO, JEST I BĘDZIE!!!! pozdro dla wszystich fanów Zagłębia!!!
(3.08.2004) - pawel-ch1 (62.87.218.13): no no na tle zespolu tej klasy zeby druzyna 1 ligowa wygrala tak skromnie to tylko swiadczy o niudolnosci pilkazy skoro tak slabo sie zaprezentowali dzis to jak beda wygladaly kolejne mecze ligowe zaglebia az strach pomyslec
(3.08.2004) - aaa (213.77.239.118): ale wiocha. z 4 ligą taki wynik!!!!!!!! Co oni chcąosiągnąć w tej pierwszej lidze??? Dobrze, że tylko jeden zespół spada...
(3.08.2004) - Tupek (217.30.139.4): kiedy bedzie wiadomo cos wiecej?
(3.08.2004) - Tupek (217.30.139.4): jestesmy w grupie 3 z amica, polkowicami i kotwica kolobrzeg
(3.08.2004) - speedboy (81.168.163.148): Grupa wcale nie jest latwa: z Amica nigdy nie gralo nam sie dobrze, Gornik... wiadomo derby, bedzie za wszelka cene chcial wygrac, a Kotwica to calkiem niezly zespol, a Zaglebie no coz... Zbysio Murdza, Slawek Pach i dlugo, dlugo nic...
(4.08.2004) - rafał (81.219.231.40): mam pytanie.Dlaczego tak szybko z boiska zszedł Mateusz???
(5.08.2004) - marko polo (62.87.254.252): Cofnąć cieniasów z Zagłębia do II ligi!
To będzie absolutnym autsajderem w lidze.
(5.08.2004) - RastaOrangeBoy (62.233.197.46): mieli tyle sytuacji i wykorzystali tylko 2.oooj troszeczke ciezko widze nasz poworot do I ligi...:( moze byc niewesolo.nie pozostaje nam nic innego jak zadbac o oprawe, dopingowac i trzymac kciuki zeby sobie z tym poradzili.jak my sie wypniemy i bedziemy gwizdac,marudzic itp. to sami sie pograzymy.jest duzo nowych zawodnikow i latwo jest ich zdemotywowac.wiec PROSBA DO WSZYSTKICH FANOW ZAGLEBIA- zadbajcie ziomy o to zeby czuli sie dopingowani a nie wysmiewani chocby im nie wyszlo.a tych maruderow to krotko za pysk poki beda siedziec na stadionie i zanim wyjda.POZDRO