2
0
0

Opis meczu:

Dwie bramki, dwie poprzeczki, jeden słupek, nienajlepsza skuteczność, ale i awans do ćwierćfinału Pucharu Polski to dorobek Zagłębia Lubin po meczu z Odrą Opole.

W spotkaniu przyjaźni lepsi okazali się lubinianie, którzy od pierwszych minut dominowali na boisku. Ambitnie grający opolanie starali się dzielnie stawiać czoła miedziowym, ale szczęścia starczyło im tylko do 27 minuty, kiedy to na listę strzelców, po raz pierwszy w tym meczu, wpisał się Maciej Iwański. Powracający do coraz wyższej formy zawodnik wykorzystał błąd Marcina Fecia, który nie utrzymał piłki po strzale z 20 metrów i „wypluł” ją przed siebie. Wówczas to Iwański z niewielkiej odległości trafił do siatki, otwierając wynik meczu.

Po objęciu prowadzenia lubinianie nie zwalniali i nadal szukali okazji do zdobycia kolejnych bramek, jednak ani Chałbiński, ani Rui Miguel, ani też Wojciech Łobodziński nie potrafili pokonać Fecia.

W drugiej połowie lubinianie nadal decydowali o obliczu gry i pomimo tego, że opolanie dzielnie walczyli o doprowadzenie do remisu, to miedziowi po raz kolejny cieszyli się ze zdobycia gola. Na listę strzelców ponownie wpisał się Maciej Iwański, który tym razem świetnym strzałem z dystansu zakończył kontratak lubinian. W końcowych minutach gospodarze szukali okazji do zdobycia honorowego gola, jednak pomimo usilnych prób i starań spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2.

Piłkarz meczu

79 głosów

Wasze komentarze:
(30.10.2007) - diabeł (83.26.134.129): już w Lubinku , Dzieki OPOLANIE ZA GOŚCINE ! ODRA WÓDKA ZAGŁEBIE !ODRA WÓDKA ZAGŁĘBIE !
(30.10.2007) - (83.26.134.129): Brawo ULATOWSKI ! tylko prosze zacznij stawiać na PLIZGE ,PAWŁOWSKIEGO - TO JEST NASZA PSZYSZŁOSC ! DAJ SOBIE JUŻ SPOKÓJ Z WŁODARCZYKIEM, przecież widziałeś co on dzisiaj robił w Opolu ! chyba że chcesz udowodnić wszystkim ze ściągniecie Nędzy było dobrym posunięciem MIchniewicza a może to twój pomysl
(30.10.2007) - Pozdro Oderka (84.40.157.108): Pozdro dla przyjaciół z Opola. Dziekówa za gościne.
(31.10.2007) - zagłębiak (89.79.9.195): OKS&MKS
(31.10.2007) - solar666 (87.105.235.211): Szkoda że rewanżu nie będzie z braćmi z Opola. Z przyjemnością bym ich widział na naszym stadionie
(31.10.2007) - Mistrzem POlski ZAGŁĘBIE! (83.22.56.170): Pozdro dla Zagłębia spod Opola ;)
(31.10.2007) - jastrzab (83.8.19.203): Włodarczyk !!!!!!! ty potrafisz grac w piłke nożna bo jak dotychczas tego nie pokazałeś
(31.10.2007) - secretman (87.105.36.22): Widzę, że w pucharach nie ma problemów z wygrywaniem(jak na razie). Szkoda, że napastnicy znów bez gola.