2
4
0

Opis meczu:

Bardzo słaby mecz w wykonaniu Zagłębia. Pierwsze kilka minut to wzajemne badanie sił. W tym okresie gra toczyła się głównie w środku pola. Jednak już w dziesiątej minucie, po dwudziestometrowym podaniu od Jacka Manuszewskiego, przed szansą stanął najlepszy snajper lubinian Zbigniew Murdza. Nie atakowany przez nikogo, miał przed sobą tylko bramkarza gości, ale fatalnie przestrzelił. Od tego momentu, nasi gracze wyraźnie przeważali i wydawało się, że kwestią czasu są bramki dla Zagłębia. Sytuacja zmieniła się w 24 minucie, gdy na strzał z około 30 metrów zdecydował się Mieczysław Agafon. Daniel Madarić zupełnie zlekceważył to uderzenie i po chwili musiał wyjmować piłkę z siatki. Po tym wydarzeniu natychmiast zareagował Żarko Olarević, wpuszczając na boisko Grzegorza Nicińskiego. Była to trafna decyzja, gdyż w 45 minucie, po długim okresie bezbarwnej gry w wykonaniu obu zespołów, to właśnie Nitka strzałem głową wyrównał stan meczu.

Wydawało się, że po tym jak bielszczanie stracili gola do szatni, Zagłębie będzie miało ułatwione zadanie i w drugiej połowie strzeli kolejne bramki podłamanemu rywalowi. Nic takiego nie nastąpiło. W drugiej części dominował chaos. Kilka razy lubinianie mogli pokonać bramkarza Podbeskidzia, lecz ich strzały były umiejętnie blokowane przez bielskich defensorów. Dramat gości rozpoczął się w 81 minucie spotkania. Z prawej strony dośrodkowywał Piotr Czak, a niezdecydowanie Madaricia i obrońców z Lubina wykorzystał Jarosław Bujok - strzałem głową zdobywając drugą bramkę dla gospodarzy. Chwilę później było już 3:1. Andrzej Szłapa wbiegł pomiędzy bardzo biernych defensorów Zagłębia i strzałem w kierunku dalszego słupka, pokonał bramkarza lubinian. Okazało się, że to nie koniec nieszczęść. W 88 minucie Mateusz Żytko walczył o piłkę z dużo niższym Mieczysławem Sikorą i gdy wygrał ten pojedynek.... przewrócił się. Z prezentu skorzystał gracz gospodarzy, podał dokładnie do Marcina Klaczki, który dopełnił formalności. W ostatnich sekundach spotkania z dobrej strony pokazał się Paweł Pytlarz. Po faulu na nim rozmiary porażki z rzutu karnego zmniejszył Andrzej Szczypkowski.

Piłkarz meczu

28 głosów

Wasze komentarze:
(18.10.2003) - yomanova (62.87.219.139): Przegralismy :((((((((((((((((( Koniec 2 polowy byl tragiczny :((((( Ale nie poddawajmy sie wygramy z Ruchem!!!! (albo nie)
(18.10.2003) - mati (217.30.129.108): jakis cwaniak muwil ze przegramy 3 do 1.I kto przegral cwaniaki?
(18.10.2003) - ZŁOTEK (62.87.212.113): Jak nie,jak tak!!!!!!!!!
(18.10.2003) - Marcin_lubin (62.87.217.78): NIEZALAMUJCIE SIE KIBICE SA ZWAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(18.10.2003) - czester (62.87.211.249): CO ZA CHAŁA GORZEJ CHYBA BYĆ NIE MOŻE. KONIEC 2 POŁOWY, POPROSTU TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!
(19.10.2003) - andy76 (62.87.209.98): CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE !!!
(20.10.2003) - szakal (68.72.107.43): to daliscie d**y cwaniaczki
(20.10.2003) - kibic (62.233.231.90): ta relacja jest lekko przesadzona szczególnie druga połowa..w ostatnich 10 minutach meczu Podbeskidzie miarzdzyło Zagłębie.Wręcz można powiedzieć że bielscy piłkarze robili co chcieli na boisku a Mietek Sikora mijał piłkarzy Lubinian jak tyczki w slalomie gigancie.
(20.10.2003) - Jessi (213.76.173.251): Zagłębiu już raz w tym sezonie zdażyła się wpadka z Cracovią,kolejna miała miejsce z Podbeskidziem!!!Nie wiem jak grało Zagłębie...można się jedynie domyślać:(((Ale wynik 4-2 mówi sam za siebie!Wielka szkoda tych 3 punktów,które bardzo by nam sie przydały w walce o awans do Ekstraklasy.Dleczgo Zagłębie przegrywa z tak słabym zespołem jakim jest Podbeskidzie?Czegoś tutaj nie rozumiem...Wszystkie zespoły które przyjeżdżają do Lubina nie robią praktycznie sztycha a tu nagle gdy czeka nas wyjazd my nic nie jesteśmy w stanie zrobić...Ogólnie rzecz biorąc TRAGEDIA!!!!!Ale Kocham Zagłębie i wierzę że z Ruchem sie zrewanżują:)))POZDRO DLA YOMANOVEJ:****
(20.10.2003) - ZuluGula (212.160.93.197): Duża nerwowość na tym forum !! a tak niedawno prawie wszyscy wyzywali ZuluGule, cooo !! nerwy wam puszczają ??? zespołu wartościowego tak szybko sie nie zbuduje ( :-) ) najgorsze jest to że tylko kasa potrafi ich mobilizować !
(20.10.2003) - SZYDlo (62.87.217.163): Kamieniarz do I skladu!!!!!! Madaric niech zacznie rzucac fajki bo mu wlasnie wychodza...!!! ZAWSZE ZAGLEBIE BYLO JEST I BEDZIE!!!!
(21.10.2003) - ZuluGula (212.160.93.197): Ci ! co zachwycają się Zagłębiem mają coś nie tak pod kopułą !!! Ja osobiście złoże postulat wraz z załogą KGHM o zakaz sponsoringu tego klubu ! Każda złotówka dana na klub Zagłębie jest zmarnowana.
(21.10.2003) - ZuluGula (212.160.93.197): Proponuje zakryć trybuny i chodować pirczarki !!! gnoju na murawie już jest dosyć.
(21.10.2003) - LodÓw@_bb (217.30.129.108): I co Zagłębie przegrało bo jest wielkim kitem i poprostu nieumie grać a Podbeskidzie z nowym trenerem się odrodziło i staje się coraz lepsze !!! Wydaje mi się Że Podbeskidzie ROZNIOSŁO !!! Zagłębie bo Podbeskidzie To mistrze !!!!!!!! I LOVE YOU PODBESKIDZIE !!!!!!!
(21.10.2003) - ADAHO (62.87.213.38): ja bylem na tym meczu i zachowanie sedziego i jego sedziowanie przeginalo pale poprostu na sile sedzia chcial zeby wygralo podbeskidzie zeby na pozycje lidera mogla wyjsc pogon. narazka wiernym kibicom zaglebia lubin a ,
(21.10.2003) - adaho (62.87.213.38): zulugula cwaniaku zrob sobie z chaty swojej szklarnie na pomidory
(22.10.2003) - Stallion (62.87.189.202): BIELSKO I BIAŁA TO NASZA CHLUBA I CHWAŁA, BIELSKO I BIAŁA TO NASZA CHLUBA I CHWAŁA.
(22.10.2003) - ZuluGula (217.30.129.108): Robiąc sobie Narodowy test na inteligencje ( na ONET pl ) miałem 96 pkt. ------ nieżle ccccoooo !! buraczki !
(22.10.2003) - uki (213.76.16.50): adaho odczep się od sędziego ,a jak ci się nie podoba gra twojej drużyny to zostań kibicem Realu Madryt moze będziesz w końcu zadowolony.
(22.10.2003) - dzejdin (80.55.191.18): ...jakies pajace piszą ze zagłebie przegralo bo bylo słabe???..ze podbeskidzie najlepsze jest ...chyba w koszeniu trawy na boisku...niech tylko podbeskidzie przyjedzie do lubina za rok to przegraja
(22.10.2003) - Gula Zazuli (62.87.218.138): Brawo Zulu Gula! Masz powód do radości; przeciętna (nie mylić ze srednią) w Polsce wyszła 101,6.
A szympans ma 63. Pracuj nad sobą i nie wpadaj w samouwielbienie.
(24.10.2003) - kojot (195.47.201.30): Ja tez sobie robilem i moge Ci Zulus powiedziec, ze w przeciwienstwie do Ciebie nie zanizam przecietnej - wg mnie kiepsko Ci poszlo - wiec nie ma czym sie chwalic - teraz bynajmniej kazdy kto czyta to forum bedzie wiedzial skad sie nieraz (powtarzam nieraz) biora w Twojej glowie takie bzdury.
P.S. moglbym odpowiedziec na Twoja zniewage (czyt. buraczki) ale po co? Sam sie tym osmieszasz.