Remis faworytów
Remis faworytów(16.11) Remis w meczu na szczycie. Główni pretendenci do awansu do Ekstraklasy podzielili się dzisiaj punktami. Wynikiem 1:1 zakończyło się spotkanie Termaliki Nieciecza z Zagłębiem Lubin. Miedziowi prowadzenie zdobyli już w 4 minucie po golu Arkadiusza Woźniaka. Wyrównanie gospodarzom dał zaraz po przerwie Mateusz Kupczak. Niestety czerwoną kartką ukarany został Sebastian Bonecki.

Termalica Bruk-Bet: 12. Sebastian Nowak - 8. Patryk Fryc, 5. Jakub Czerwiński, 3. Bartosz Kopacz, 27. Dariusz Jarecki (88, 14. Jakub Wróbel) - 29. Mateusz Janeczko (80, 6. Dawid Kamiński), 19. Krzysztof Kaczmarczyk, 25. Mateusz Kupczak, 17. Dalibor Pleva, 21. Emil Drozdowicz - 16. Adrian Paluchowski (64, 18. Peter Maslo).

Zagłębie: 12. Konrad Forenc - 24. Jakub Tosik, 20. Jarosław Kubicki, 33. Ľubomír Guldan, 22. Paweł Oleksy - 6. Aleksander Kwiek (46, 14. Miłosz Przybecki), 8. Sebastian Bonecki, 28. Łukasz Piątek, 9. Arkadiusz Woźniak (81, 5. Jarosław Jach), 3. Đorđe Čotra (86, 17. Adrian Rakowski) - 26. Krzysztof Piątek.

Info: 90minut.pl

Kategoria: Liga
Czytano 3131 razy | Wersja do wydruku

Ostatnie wydarzenia:

Pamiętasz ten mecz?

Wasze komentarze:
(17.11.2014 - 10:15) - leon (31.175.67.76).
Stokowiec kogos ty sciognoł na prawą obrone Tosika
(18.11.2014 - 0:21) - wielebny (78.8.227.100).
stokowiec coś zrobił z drużynom czas się opamiętać i zacząć solidnie pracować czasu mało
(18.11.2014 - 7:09) - lux (62.87.254.252).
TOSIK WON
(18.11.2014 - 7:30) - endi (62.87.254.252).
Kwiek na spacerku przez 45 min.
(18.11.2014 - 23:49) - kimi 94 (5.172.252.174).
Stokowiec ty nie masz glowy zeby trenowac zaglebie lubin zle przygotowales druzyne kondycyjnie pilkarze slabo zagrali derby z miedz legnica stokowiec pakuj walizki razem ze smolarowem i burlikowskim bo z tobe stokowiec awansu nie bedzie twoji pilkarze grajom dno nad dnem a ten tosik i papapudopulos nie wiem po co ich wpuszczasz od 1minut stokowiec pakuj lepiej walizki razem ze smolarowem
(18.11.2014 - 23:51) - adi777 (5.172.252.174).
Stokowiec ty sie lepiej pakuj razem ze smolarowem nie wiem naco czeka prezes dembicki zwolnic tego rudego stokowca pogonic go po flocie xd
(20.11.2014 - 17:54) - general (91.236.34.97).
jedyna jasna strona tego meczu to zangazowanie i chec gry arka wozniaka rudy bierz ta swoja polonie i w.........j z zaglebia